FIFE DCC

Witamy na stronie hodowli kotów perskich i egzotycznych

"z Zamku Yale*PL"

 


  Agata i Piotr Kłosek-Krawcowicz zapraszają do świata zwierząt o wspaniałych charakterach i nie mniej wspaniałej urodzie.

 

  Fascynacja kotami perskimi pojawiła się u Agaty we wrześniu 1983 roku. Wystarczyło jedno spojrzenie na rudego kocura perskiego - Bazylego z Jelonek. Kot ten, mimo, że należał do szkolnego kolegi - Andrzeja, rozpoczął "perską" historię Agaty, historię częściowo hodowlaną, historię która trwa do dziś. Dla Agaty, kolejnym milowym krokiem było odwiedzenie I-szej Międzynarodowej Wystawy Kotów Rasowych, która odbyła się w październiku 1983 roku, w Hali Gwardii, w Warszawie. Trzeba raz zaznać emocji i adrenaliny, jaką odczuwa się w momencie gdy wystawiane koty zdobywają miejsca, rywalizują o tytuły, a zwłaszcza o miano Najlepszego Kota Wystawy, żeby zrozumieć, do jakiego stopnia można dać się wciągnąć i zafascynować w sposób "nieuleczalny"

 

  "Perska" historia Piotrka trwa krócej, rozpoczęła się w lipcu 2005 roku, w momencie poznania 14-letniej, rudej persicy - Amandy od Plejboja. Właścicielką Amandy, w domu zwanej "Babuleńką" była oczywiście Agata. To że trzy miesiące później Agata i Piotr wzięli ślub, nie jest aż tak istotne, dużo większe znaczenie ma fakt, iż Piotr postanowił wrócić do życia, hodowlę kotów rasowych z przydomkiem hodowlanym "z Zamku Yale*PL"

 

  Co z tej decyzji wynikło i co będzie wynikać, osoby będące pod urokiem kotów perskich i egzotycznych mogą obejrzeć, a nawet kibicować i śledzić, na naszej internetowej stronie.

 

 


strona istnieje dzięki uprzejmości dhosting.pl

 

 

www.animal.topka.pl